Ano, můžete. V rámci pojištění nemovitostí může pojistka zahrnovat rodinný, činžovní či bytový dům, byt v osobním vlastnictví, rekreační objekt, garáž nebo půdní vestavbu. Pojistit lze také objekty s hlavním objektem související, například kůlnu, bazén, studnu, plot nebo skleník. Do pojistky lze také zahrnout i nově zahájenou stavbu včetně stavebního materiálu. Pojištění kryje širokou škálu rizik, mezi které patří krádež, loupež, vloupání, vandalismus nebo škody způsobené živelnými událostmi.
Co kryje a nekryje povinné ručení?
Z čeho se skládá cena povinného ručení?
Můžu si pojistit i vybavení v garáži nebo kůlně?
Vystačí nám zásoby plynu na celou topnou sezónu? Tuto otázka si pokládá řada těch, kteří se v aktuální nepřehledné situaci alespoň trochu vyznají. Po zastavení dodávek ruského plynu přes Ukrajinu se totiž přestaly doplňovat zásobníky. A zásoby se ztenčují. Není třeba panikařit, přesto je dobré vědět, jak to se skladovými zásobami vypadá a co by odběratelé měli dělat.
Internet se stal nedílnou součástí našich každodenních životů. Ať už pracujeme z domova, využíváme online úložiště nebo si jen chceme pustit film na streamovací platformě, bez internetu se neobejdeme. A na rychlosti tady skutečně záleží, protože jen málokdo se spokojí s dlouhým načítáním dokumentů nebo videem v mizerné kvalitě. Jak to tedy s rychlostí internetu vypadá u nás a ve světě?
Sdílení hesla s kamarády je asi ten nejjednodušší způsob, jak se vyhnout placení. Lze to udělat legálně? Které streamovací služby nabízí bezplatná zkušební období? Jak jednoduše a legálně ušetřit desítky procent za předplatné? A jsou vůbec roční tarify výhodnější než ty měsíční? Na všechny tyto otázky najdete odpovědi v tomto článku.